Open/Close Menu На цьому сайті ми систематизуємо інформацію про збитки, завдані активами групи СКМ в ході конфлікту на Донбасі, а також про наших зусиллях з їх відновлення.

МЕТІНВЕСТ

Metinvest1

Метінвест – міжнародна вертикально-інтегрована гірничо-металургійна група компаній (надалі — Група), що управляє кожною ланкою у виробничому процесі створення вартості, від видобутку залізорудної сировини і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції. У структуру Групи входять видобувні і металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, Європі та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

З 15 березня 2017 року Метінвест не контролює роботу своїх активів, розташованих на тимчасово не підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей (НКТ), а саме:

ПрАТ «Єнакіївський металургійний завод» (включаючи його Макіївську філію – ПрАТ «Макіївський металургійний завод»), ПрАТ «Єнакіївський коксохімпром», ПрАТ «Харцизький трубний завод», ПрАТ «Комсомольське рудоуправління», ПрАТ «Краснодонвугілля», ПрАТ «Донецьккокс» і спільне українсько-швейцарське підприємство ТОВ «Метален».

Детальніше: https://www.metinvestholding.com/ru/press/news/show/7394.

Станом на жовтень 2017 року на контрольованій Україною території Донецької області працюють 6 підприємств Метінвесту:

  • Донецька область:
    • МК «Азовсталь», ММК ім. Ілліча, Метінвест-ПромСервіс*, Метінвест-МРМЗ* (Маріуполь)
    • Авдіївський коксохімічний завод (Авдіївка)
    • Інкор і Ко (Торецьк, смт Новгородське).

* Станом на жовтень 2017 року Метінвест ПромСервис і Метінвест-МРМЗ працюють у нормальному режимі. Підприємства не отримали ушкоджень під час бойових дій на Донбасі, тому детальна інформація про них не представлена на цьому ресурсі. Ці підприємства надавали підтримку у відновленні інфраструктури Маріуполя:

  • У серпні та вересні 2015 року Метінвест-ПромСервис надав допомогу жителям селищ Сартана та Талаковка, будинки яких отримали пошкодження внаслідок артобстрілів околиць Маріуполя: в 19 будинках жителів Сартани виконані ремонтно-відновлювальні роботи різного рівня складності; в будівлі школи № 58 селища Талаківка проведені роботи з відновлення склопакетів.

Метінвест-МРМЗ брав активну участь у відновленні мікрорайону «Східний» (Маріуполь), який потрапив під артилерійський обстріл 24 січня 2015 року.

Веб-сайт Метінвест.

 Інформація станом на жовтень 2017 року.

Хроніка руйнувань та відновлення підприємств групи Метінвест

Підприємства групи Метінвест на Донбасі

Азовсталь

ММК ім. Ілліча

Авдіївський коксохімічний завод

Інкор і Ко

Єнакіївський металургійний завод

Харцизський трубний завод

Краснодонвугілля

Комсомольське рудоуправління