Open/Close Menu На цьому сайті ми систематизуємо інформацію про збитки, завдані активами групи СКМ в ході конфлікту на Донбасі, а також про наших зусиллях з їх відновлення.

Лемтранс

lemtrans

Lemtrans

Лемтранс – найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом.

Веб-сайт компанії Лемтранс.

Поточний статус роботи

Частина вагонного парку компанії Лемтранс заблокована в зоні проведення АТО. Станом на січень 2016 року повністю заблоковано 89 напіввагонів компанії.

Вагонне депо у м. Волноваха (Донецька область) працює в штатному режимі і продовжує надавати послуги з ремонту рухомого складу. В операційній діяльності задіяні 100% співробітників депо.

Офіс компанії Лемтранс в червні 2014 переїхав до Дніпропетровська, а у липні 2015 року частково до Києва. Співробітникам і членам їх сімей компанія забезпечила переїзд, компенсуючи витрати на проживання.

Співробітники

Усі співробітники Лемтранс, що працюють в активах компанії в Донецькій області, отримують заробітну плату в повному обсязі відповідно до законодавства України.

За період бойових дій на Донбасі 258 піввагона компанії «Лемтранс» були пошкоджені, у тому числі 35 вагонів не підлягають відновленню.

 Інформація станом на січень 2016 року.