Open/Close Menu На цьому сайті ми систематизуємо інформацію про збитки, завдані активами групи СКМ в ході конфлікту на Донбасі, а також про наших зусиллях з їх відновлення.

Паралель

parallel

parallel

«Паралель» – великий регіональний оператор мережі АЗК під ТМ «Паралель», а також постачальник нафтопродуктів великими партіями і дрібним оптом для підприємств України. Сьогодні фірмове паливо компанії Perfekt реалізується на 60 АЗК під ТМ «Паралель» і АЗС партнерів у Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській та Луганській областях.

Веб-сайт компанії Паралель.

Поточний статус роботи

В Донецькій і Луганській областях працює 44 АЗК під ТМ «Паралель» та АЗС партнерів.

З вересня 2014 року головний офіс компанії Паралель, що знаходився раніше в Донецьку, розташовується в Запоріжжі.

18 травня 2015 року компанія Паралель призупинила роботу 32 АЗК під ТМ «Паралель» на території Донецька і всіх інших населених пунктів Донецької області, що непідконтрольні українській владі (у Донецьку, Макіївці, Докучаєвську, Зугресі, Шахтарську, Єнакієвому, Сніжному, Тельманове та Торезі).

Раніше, влітку 2014 року, припинили роботу АЗС в Горлівці (липень-серпень 2014 року), Ясинуватій (липень 2014 року), Дебальцеве (липень 2014 року), смт Георгіївка (червень-липень 2014 року). Крім того, в липні 2014 року компанією припинено операційне управління і втрачено контроль над усіма АЗК під ТМ «Паралель», розташованими в Луганській області на непідконтрольній Україні території (Свердловськ, Луганськ, Красний Луч, Краснодон, Антрацит).

Крім продажу оптом і в роздріб якісного палива приватним клієнтам та українським підприємствам, пріоритети постачання компанії «Паралель» сьогодні – це автомобілі медичної допомоги, служб реагування на надзвичайні ситуації, рятувальників, комунальних служб. Паливо компанії активно використовується чинними в регіоні благодійними організаціями, волонтерами для проведення евакуації жителів з гарячих точок, розвезення води і продуктів харчування.

Співробітники

Усі співробітники компанії Паралель, що працюють в активах компанії в Донецькій і Луганській області на підконтрольній Україні території, отримують заробітну плату в повному обсязі відповідно до законодавства України.

Співробітники головного офісу компанії Паралель у вересні 2014 року були переведені з Донецька до Запоріжжя.

Автозаправні комплекси під ТМ «Паралель» отримали істотні руйнування внаслідок військових дій на Донбасі.

  • 15 АЗС повністю зруйновані в наслідок вуличних боїв чи потрапляння снарядів.
  • 9 АЗС отримали значні пошкодження.

Нафтобаза в м. Слов’янськ Донецької області піддалася обстрілу, в наслідок якого зазнала значних пошкоджень. Зараз нафтобаза працює в штатному режимі.

10 бензовозів, а також декілька одиниць легкового транспорту захоплені озброєними особами.

До багатьох об’єктів «Паралелі» немає доступу від самого початку конфлікту. Внаслідок захоплення об’єктів вони повністю перейшли під контроль третіх осіб.

 Інформація станом на жовтень 2017 року.