Open/Close Menu На цьому сайті ми систематизуємо інформацію про збитки, завдані активами групи СКМ в ході конфлікту на Донбасі, а також про наших зусиллях з їх відновлення.

Український Рітейл

Brusnychka

brusnichka

«Український Рітейл» розвиває роздрібний бізнес СКМ під торговою маркою «Брусничка» у Східному та Центральному регіонах України. Компанія була заснована 13 вересня 2006 року. Мережа «Брусничка» включає 100 магазинів у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Запорізькій та Полтавській областях. Працює у форматі «магазин біля дому» площею 300-400 кв. м з асортиментом близько 4500 позицій.

Веб-сайт ТМ «Брусничка»

В цілому в Донецькій і Луганській областях працює 27 торгових точок під ТМ «Брусничка».

Магазини торговельної мережі «Брусничка» у Донецькій та Луганській областях, на територіях, підконтрольних України, працюють у штатному режимі:

  • У Донецькій області в містах: Слов’янськ, Костянтинівка, Миколаївка, Курахове, Краматорськ, Добропілля, Маріуполь, Рубіжне, Артемівськ, Соледар, Білозерське, Селидове, Світлодарськ, Авдіївка.
  • У Луганській області в містах: Лисичанськ і Кремінна.

18 травня 2015 компанія «Український Рітейл» призупинила роботу 53 магазинів на території Донецької та Луганської областей, які знаходяться на території, непідконтрольній українській владі:

  • Донецька область: Горлівка, Донецьк, Єнакієве, Зугрес, Кіровське, Макіївка, Сніжне, Торез, Харцизьк, Шахтарськ, Ясинувата.
  • Луганська область: Антрацит, Красний Луч, Луганськ, Ювілейне.

Співробітники

Усі співробітники працюючих магазинів «Український Рітейл» у Донецькій та Луганській областях отримують заробітну плату в повному обсязі відповідно до законодавства України.

Торговельна мережа «Брусничка» зазнала істотної шкоди внаслідок військових дій на Донбасі: руйнування приміщень торгових точок, пошкодження обладнання, розкрадання і знищення обладнання, товару, транспортних засобів.

 Інформація станом на жовтень 2017 року.