Open/Close Menu На цьому сайті ми систематизуємо інформацію про збитки, завдані активами групи СКМ в ході конфлікту на Донбасі, а також про наших зусиллях з їх відновлення.

Укртелеком

Ukrtelecom

ukrtelecom

Укртелеком – одна з провідних телекомунікаційних компаній України, надає повний спектр сучасних телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни.

Веб-сайт компанії Укртелеком.

Укртелеком здійснює свою діяльність по всій Україні (за винятком Криму і непідконтрольної частини Донецької області).

Поточний статус роботи

З 1 березня 2017 року Укртелеком був змушений припинити надання послуг на непідконтрольній частині Донецької області через втручання невстановлених осіб у роботу мережі та захоплення офісу озброєними особами.

Оператор втратив технічну можливість централізовано керувати обладнанням на непідконтрольній території Донецької області і, відповідно, локальний фрагмент мережі оперативно відключено від загальнонаціональної мережі. Припинено надання послуг телефонного зв’язку та доступу до мережі інтернет для майже 200 тисяч осіб. Детальніше http://www.scm.com.ua/ru/media-centre/news/view/2589/

Внаслідок бойових дій на Донбасі пошкоджено інфраструктуру Укртелекому, що спричинило проблеми в наданні послуг зв’язку для жителів Донецької і Луганської областей. Технічні фахівці компанії проводять ремонтно-відновлювальні роботи, як тільки це дозволяє ситуація, і життю та здоров’ю працівників нічого не загрожує. Для Укртелекому важливим було і є збереження життя і здоров’я співробітників. Тому оператор вживає всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки роботи співробітників, що займаються відновленням ліній зв’язку.

Більш детально з ситуацією про роботу Укртелекому в зоні АТО можна ознайомитися в спеціальному розділі на сайті Укртелекому «Зв’язок на Донбасі». Також відвідайте карту.

  • Від початку бойових дій на Донбасі (починаючи з весни 2014 року) співробітники Укртелекому поновили зв’язок в понад 670 населених пунктах. У багатьох населених пунктах фахівцям Укртелекому доводилось неодноразово відновлювати зв’язок, враховуючи ситуацію в регіоні. Всього протягом 2015-2016 років технічні фахівці Укртелекому відновили на Донбасі близько 1 000 км ліній зв’язку. Як наслідок, надання послуг фіксованого телефонного зв’язку було відновлено для більш ніж 400 тисяч абонентів. А доступ до інтернету знову отримали понад 118 тисяч користувачів.
  • Всього протягом 2016 року Укртелеком відновив зв’язок в 33 населених пунктах на сході України, де зв’язок був відсутній раніше внаслідок пошкоджень в ході бойових дій.
  • Технічні фахівці Укртелекому відновили на Донбасі більш ніж 111 км ліній зв’язку, вкотре відновивши зв’язок в понад 350 населених пунктах. Як наслідок, надання послуг фіксованого телефонного зв’язку було відновлено для понад 135 тисяч абонентів. А доступ до інтернету знову отримали понад 40 тисяч користувачів.
  • У січні 2017 року фахівці Укртелекому відновили зв’язок в 17 населених пунктах на сході України. Як наслідок, надання послуг фіксованого телефонного зв’язку було відновлено для близько 5 тисяч абонентів. А доступ до інтернету знову отримали близько 1,4 тисяч користувачів.

Cтан зв’язку від Укртелеком на територіях Луганської та Донецької областей

 Інформація станом на квітень 2017 року.