Open/Close Menu На цьому сайті ми систематизуємо інформацію про збитки, завдані активами групи СКМ в ході конфлікту на Донбасі, а також про наших зусиллях з їх відновлення.

НВО Інкор і Ко (Метінвест)

Metinvest1

Inkor&co

«Інкор і Ко» входить до числа найбільших світових виробників коксохімічної продукції – нафталіну і феноло-крезолів.

«Інкор і Ко» знаходиться у сел. Новгородське (м. Дзержинськ Донецької області).

Поточний статус роботи

Станом на жовтень 2017 року «Інкор і Ко» працює в штатному режимі. Відновлено роботу фенольного виробництва, воно завантажене на 62,7%.

Співробітники, задіяні в робочому процесі

В середньому у вересні 2017 року в робочому процесі були задіяні 100% співробітників «Інкор і Ко».

Рівень завантаження виробничих потужностей

У вересні 2017 року завантаження з виробництва нафталіну становило 80,4%.

Внаслідок бойових дій пошкоджень обладнанню підприємства завдано не було. Однак внаслідок обстрілів істотних ушкоджень зазнала дамба шламонакопичувача 3-ї черги. Ремонті роботи на цей час неможливі через ситуацію, що склалася на не підконтрольній Україні території.

Істотних пошкоджень в селищі немає. Однак при обстрілі в 2014-2015 роках різного роду ушкодження отримали будинки жителів Новгородського, один будинок не підлягає відновленню. За підтримки Штабу «Допоможемо» Ріната Ахметова «Інкор і Ко» виділив понад 120 тис. грн на придбання будматеріалів для ремонту житла співробітників і пенсіонерів заводу. Заводчанину, будинок якого був зруйнований повністю, виділили кошти на купівлю нового житла.

Також була перерахована благодійна допомога в сумі 70 тис. грн в БФ «Новгородська громада» на придбання будматеріалів для відновлення зруйнованих будинків жителів селища, 200 тис. грн були перераховані до цільового Фонду забезпечення життєдіяльності міста Торецька на ремонт будинків, пошкоджених в результаті обстрілів в 2014-2015 рр.

У лютому 2016 року відбулося урочисте відкриття чергового етапу довгострокового проекту «Вода – джерело життя». Завдяки співпраці «Інкор і Ко» Групи Метінвест, Новгородської селищної ради та Агентства ООН у справах біженців в селищі з’явилося незалежне джерело водопостачання. Доступ до питної води покращився для п’яти тисяч жителів мікрорайону Петровська гора.

У квітні 2016 року відбулося урочисте відкриття оновленої студії дитячої технічної творчості «Іскра», де завод «Інкор і Ко» допоміг оновити вікна. Тепер більше 60 маленьких новгородців займаються в комфортних умовах.

У вересні 2016 року відбулося урочисте відкриття спортивного комплексу «Гора», на відновлення якого підприємством було виділено 1,5 млн грн. Жителі селища отримали можливість займатися фізкультурою і спортом в комфортних умовах в обладнаному спортзалі і сучасному тренажерному залі.

За підтримки Штабу «Допоможемо» Ріната Ахметова «Інкор і Ко» виділив близько 26 тис. грн на придбання будматеріалів для ремонту житла співробітникові підприємства, чий будинок був пошкоджений під час обстрілів в листопаді 2016 року.

 Інформація станом на жовтень 2017 року.