33

виробничих підприємства і непромислових компанії Групи СКМ знаходяться в Донецькій і Луганській областях на контрольованих Україною територіях*

60 000

співробітників працюють на активах Групи СКМ в Донецькій і Луганській областях на контрольованих Україною територіях*

600

населеним пунктам Донецької та Луганської областей Група СКМ допомагає відновлювати зруйновану інфраструктуру.

* З 15 березня 2017 року Група СКМ не контролює роботу своїх активів, розташованих на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької і Луганської областей (НКТ). Докладніше

НОВИНИ

Усі новини

КОМЕНТАРІ

 • Ігор Маслов, директор з дистрибуції електроенергії ДТЕК Енерго
  Рінат Ахметов поставив завдання перед усіма енергетикам ДТЕК зробити все можливе і неможливе, аби врятувати від гуманітарної катастрофи знеструмлену Авдіївку і сусідні села.
  7 оперативно-виїзних бригад наших енергетиків цілодобово чергують на місці і готові розпочати відновлення, як тільки припиняться бої і буде отриманий «зелений коридор.
 • Юрій Риженков, гендиректор групи компаній “Метінвест”
  Ми сподіваємося, що всі сторони негайно сядуть за стіл переговорів, щоб запобігти лиху.
  Наші колеги в Авдіївці докладають героїчних зусиль для вирішення цієї ситуації. Проте тільки нашими силами, без домовленостей з учасниками збройного конфлікту, вирішити проблему неможливо. Тому ми сподіваємося, що всі сторони негайно сядуть за стіл переговорів, щоб запобігти лиху. Співробітники інших підприємств Групи Метінвест не залишаються осторонь від біди в Авдіївці. На підприємствах Запоріжжя, Кривого Рогу й Маріуполя створено штаби для допомоги місту. В даний момент вони фокусують свою діяльність на пошуку генераторів, наметів і обладнання для обігріву, що мають допомогти жителям Авдіївки пережити можливе відключення опалення. Докладніше
 • Дмитро Сахарук, керівник Антикризового штабу ДТЕК
  Енергетикам ДТЕК зараз доводиться працювати і жити в дуже непростих умовах
  Вони продовжують боротися з наслідками обстрілів Луганської ТЕС, незважаючи на небезпеку. Електростанція ДТЕК у місті Щастя зараз залишається єдиним джерелом електроенергії для півночі Луганської області. Завдяки роботі енергетиків ДТЕК 1 млн жителів Луганської області отримують електроенергію, продовжують працювати сотні підприємств, триває життя. Хочеться, щоб люди згадували про подвиг енергетиків кожен раз, коли запалюють світло у себе вдома, коли відкривають кран з гарячою водою.
 • Муса Магомедов, генеральний директор АКХЗ
  Наше завдання - повернути місто до життя.
  Щойно в Авдіївці впали перші снаряди, головний акціонер Метінвесту Рінат Ахметов поставив перед нами завдання: допомогти місту впоратися з бідою, повернути його до життя. Ми розпочали роботи, не чекаючи настання миру. Подолали фінансові труднощі, брак підрядників, проблему доставки до міста матеріалів. А головне – з відчуттям власного безсилля. Сьогодні в авдіївський школах і дитсадках знову звучить дитячий сміх, тисячі жителів повертаються до теплих квартир. Заради цього ми продовжимо працювати.
 • Дмитро Скорняков, Генеральний директор HarvEast Holding
  2015 рік став випробуванням для всіх. Компанія і наші співробітники пройшли перевірку на міцність. Через події на сході України нам довелося міняти виробничі процеси, здійснювати сезонні сільськогосподарські роботи в складних, а іноді навіть небезпечних умовах.
 • Саманта Пауер, постійний представник США В ООН
  Ситуація з підтримкою працездатності Авдіївського КХЗ є прикладом "українського духу" під час війни.
  Тільки під час одного артобстрілу російсько-сепаратистськими силами 24 травня близько 70 снарядів потрапило в завод. Але авдіївці зуміли зберегти підприємство в робочому стані, перервавши виробничий процес лише на короткий термін. Деякі заводчани були на своєму робочому місці навіть під час артилерійських і ракетних обстрілів.
 • Максим Тимченко, гендиректор компанії ДТЕК
  Відповідальність за енергетичну безпеку країни.
  Бойові дії на Донбасі забрали життя 49-ти співробітників ДТЕК. Енергетикам і шахтарям ДТЕК довелося працювати в умовах, мало сумісних з життям. Але ми повернули світло в будинку півтора мільйонів жителів Донбасу, під обстрілами продовжували роботу на ТЕС і шахтах компанії, підтримували надійну роботу енергоблоків, піднімали на-гора мільйони тонн вугілля.

БІЗНЕСИ

Гірничо-металургійний холдинг

Енергетична компанія

Банк

Страхова компанія

Медіа-холдинг

Телекомунікаційна група

Нерухомість

Машинобудування

Автозаправки

Роздрібна торгівля

Мінеральна сировина

Транспорт

Телекомуникації

Сільське господарство

Футбольний клуб
[contact-form-7 404 "Not Found"]