Open/Close Menu На цьому сайті ми систематизуємо інформацію про збитки, завдані активами групи СКМ в ході конфлікту на Донбасі, а також про наших зусиллях з їх відновлення.

Зупинка роботи Авдіївського коксохімічного заводу (АКХЗ), що входить до Групи Метінвест, може призвести до гуманітарної катастрофи в місті. В результаті обстрілу, що пошкодив лінії електропередач, підприємство знеструмлено і знаходиться в стані гарячої консервації.

У разі повної зупинки АКХЗ під загрозою опиниться опалення всього міста Авдіївка. На цей час у місті немає електрики й водопостачання. Група Метінвест закликає всі сторони конфлікту негайно припинити бойові дії для проведення ремонту лінії електропередач і відновлення подачі електрики та води в місто.

Генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков:

– Наші колеги в Авдіївці докладають героїчних зусиль для вирішення цієї ситуації. Проте тільки нашими силами, без домовленостей з учасниками збройного конфлікту, вирішити проблему неможливо. Тому ми сподіваємося, що всі сторони негайно сядуть за стіл переговорів, щоб запобігти лиху. Співробітники інших підприємств Групи Метінвест не залишаються осторонь від біди в Авдіївці. На підприємствах Запоріжжя, Кривого Рогу й Маріуполя створено штаби для допомоги місту. В даний момент вони фокусують свою діяльність на пошуку генераторів, наметів і обладнання для обігріву, що мають допомогти жителям Авдіївки пережити можливе відключення опалення.

Отримувати інформацію про поточну ситуацію в Авдіївці можна на сторінці Групи Метінвест в facebook за адресою https://www.facebook.com/metinvest