Open/Close Menu На цьому сайті ми систематизуємо інформацію про збитки, завдані активами групи СКМ в ході конфлікту на Донбасі, а також про наших зусиллях з їх відновлення.

CORUM GROUP

Corum

Corum Group – ключовою компетенцією компанії є експертиза в гірничовидобувному бізнесі. Діяльність компанії зосереджена на наданні високотехнологічних комплексних рішень, виробництві та сервісі обладнання в галузі видобутку, переробки і транспортування корисних копалин, а також проектуванні і будівництві шахт та інших інфраструктурних об’єктів.

Поточний статус

  • Два заводи, що входили раніше до складу машинобудівного холдингу Corum – «Корум Донецькгірмаш» і «Корум Горлівський машинобудівний завод» – були захоплені в серпні 2014 року. Третє підприємство – «Корум Донецький енергозавод» – у грудні 2014 року. З того часу компанія Corum не контролює ці виробничі майданчики.
  • Частина устаткування і комплектуючі були евакуйовані з «Корум Горлівський машинобудівний завод», сьогодні вони задіяні на альтернативних складальних майданчиках на харківському заводі компанії «Корум Світло шахтаря», а також на «Корум Криворізький завод гірничого обладнання» і складальному виробництві у м. Дружківка.
  • «Корум Дружківський машинобудівний завод»*, розташований у Дружківці Донецької області, працює у штатному режимі.

*Станом на жовтень 2016 року підприємство працює у нормальному режимі. «Корум Дружківський машинобудівний завод» не отримав пошкоджень за час бойових дій на Донбасі, тому детальна інформація по ньому не представлена на цьому ресурсі.

Співробітники

З моменту наростання напруженості на Донбасі Corum оперативно реагував на будь-які зміни ситуації в регіоні: безпека людей для компанії – понад усе. Унаслідок погіршення ситуації і неможливості продовжувати роботу в Донецьку і Горлівці, були організовані офіси та виробничі майданчики в Кривому Розі, Харкові, Дружківці на базі підприємств компанії. Роботу в Києві центральний офіс компанії розпочав у серпні 2014 року. Співробітникам і членам їх сімей Компанія забезпечила переїзд, компенсуючи витрати на проживання.

Веб-сайт Corum Group

 Інформація станом на жовтень 2017 року.

Підприємства CORUM GROUP на Донбасі

Корум Донецькгірмаш

Корум Донецький енергозавод

Корум Горлівський машинобудівний завод