Підприємства і компанії Групи СКМ, які знаходяться в Донецькій і Луганській областях і дають роботу більш ніж 120 тисячам чоловік, серйозно постраждали від бойових дій на Донбасі. Багаторазові обстріли, руйнування інфраструктури в регіоні – все це негативно позначається на економіці не тільки Донбасу, а й усієї України: істотне падіння ВВП, різке зниження податкових надходжень та надходжень до бюджету України і, як наслідок, підвищення соціальної напруженості.

Щодня Група СКМ робить все від себе залежне, щоб підтримувати нормальну роботу підприємств, зберігати робочі місця, виплачувати співробітникам заробітну плату, а також допомагає постраждалим містам і селищам відновлювати найнеобхідніше – житлові будинки, школи, лікарні, повертає в будинку світло, тепло, воду, телефонний зв’язок.

Деякі підприємства та компанії Групи СКМ були змушені призупинити роботу на певних територіях Донецької та Луганської областей. Частина з них відновили свою діяльність, над деякими активами Група СКМ втратила контроль.