Open/Close Menu На цьому сайті ми систематизуємо інформацію про збитки, завдані активами групи СКМ в ході конфлікту на Донбасі, а також про наших зусиллях з їх відновлення.
AKHZ
13.12.2017

12 грудня 2017 року

Інформація станом на 10.30

Бригада енергетиків ДТЕК на місці, готова розпочати ремонт лінії Очеретине-Центральна, але дозволу СЦКК ще немає, чекаємо.
Приблизно за годину друга лінія, яка зараз подає електроенергію до міста Авдіївки, буде відключена для ремонту так званих «розпушонок» – пошкоджень ліній через влучення осколків, що не привели до обриву, але через них лінія може відгоріти в будь-який час, якщо не провести ремонтні роботи.
До темряви обіцяють впоратися і я їм вірю.

Джерело: сторінка у FB Муси Магомедова, Генерального директора АКХЗ

11 грудня

Інформація станом на на 16.30

Енергетиками АКХЗ ідентифіковані пошкодження ліній електропередач, енергетики ДТЕК завтра вранці готові розпочати відновлення лінії Очеретине-Центральна, чекаємо на дозвіл від СЦКК.
Завод працює на одному електровводі та самостійній генерації усіма основними цехами.
Наразі ведуться роботи на залізниці бригадами УЗ та АКХЗ, залізничне сполучення на одній вітці буде відновлено найближчим часом.
Проведені заходи дозволили повернутися до штатного режиму роботи.
Авдіївка забезпечена теплом та електроенергією.

Джерело: сторінка у FB Муси Магомедова, Генерального директора АКХЗ

11 грудня

Інформація станом на 14.32

Внаслідок обстрілу перебита лінія електропередачі Очеретине-Авдіївка, перебиті контактні мережі залізниці. Бригади енергетиків АКХЗ проводять огляд пошкоджених ліній електропередач, залізничники УЗ та АКХЗ разом відновлюють контактну мережу для відновлення залізничного сполучення.

Джерело: сторінка у fb Муси Магомедова, Генерального директора АКХЗ

.