Open/Close Menu На цьому сайті ми систематизуємо інформацію про збитки, завдані активами групи СКМ в ході конфлікту на Донбасі, а також про наших зусиллях з їх відновлення.
LEP
03.02.2017
Бізнес: ДТЕК
Підприємство: ДТЕК Донецькобленерго

Енергетики ДТЕК відновили електропостачання Верхньокальміуської фільтрувальної станції…

3 лютого енергетики ДТЕК знову і знову роблять спроби відновити електропостачання Авдіївки, Авдіївського коксохіму і Донецької фільтрувальної станції. Сьогодні 3 бригади ДТЕК  — 29 осіб — розпочали відновлювальні роботи, проте були змушені зупинитися через загрозу обстрілу.

О 7:50 бригади отримали «зелений коридор» і виїхали до місця робіт на одній з пошкоджених високовольтних ліній електропередачі з боку міста Авдіївка. Енергетики рухалися разом з саперами ЗСУ, моніторинговою групою ОБСЄ.  О 8:20 від військових надійшло повідомлення про необхідність припинення просування через ризик відновлення обстрілу. Бригади енергетиків змушені були повернутися до місця дислокації.

«Щодня енергетики ДТЕК, ризикуючи життям, виходять на роботу, щоб повернути світло до знеструмленої Авдіївки і сусідніх селищ. 3 бригади энергетиків-високовольтників знову і знову роблять спроби під час коротких «зелених коридорів» відновити лінії електропередачі. Рінат Ахметов поставив завдання ДТЕК, Метінвесту, Гуманітарному штабу зробити все можливе, аби не допустити гуманітарної катастрофи в районі Авдіївки», — зазначив директор з дистрибуції електроенергії ДТЕК Енерго Ігор Маслов.

З 30 січня після повного знеструмлення Авдіївки бригади енергетиків ДТЕК живуть в режимі цілодобового чергування і постійної готовності виїжджати до місця ушкодження і ремонтувати лінії.

Джерело: сайт ДТЕК http://www.dtek.com/ru/media-centre/press-releases/details/3-brigadi-energetikov-dtek-vnovj-ozhidajut-zelenij-koridor-dlja-vosstanovlenija-linij-v-avdeevke